LG hladnjak GBV7280DEVID EK000641830
LG hladnjak GBV7280DEVID: EK000641830
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 849,00 €
- Cijena
- 729,99 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe

LG 5 GODINA SIGURNOSTI
U periodu od 01.04.2026. do 30.06.2026. ostvarite 5 godina sigurnosti ( 2 godine jamstva + 3 godine produženog jamstva) na odabrane LG kućanske aparate.
Kako biste ostvarili produženo jamstvo, molimo vas da u roku od 60 dana nakon kupnje preuzmete i ispišete dokument "CERTIFIKAT LG 5 godina sigurnosti na odabrane kućanske aparate ponuda 2026/2" i spremite ga zajedno s dokazom o kupnji (kopija računa) i originalnim jamstvenim listom koji je izdao LGEMK.*
Više saznaj ovdje.
Kako biste ostvarili produženo jamstvo, molimo vas da u roku od 60 dana nakon kupnje preuzmete i ispišete dokument "CERTIFIKAT LG 5 godina sigurnosti na odabrane kućanske aparate ponuda 2026/2" i spremite ga zajedno s dokazom o kupnji (kopija računa) i originalnim jamstvenim listom koji je izdao LGEMK.*
Više saznaj ovdje.
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | LG |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Tip uređaja | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 387 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 277 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 110 l |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Ne |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 2.3 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 68.2 cm |