Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
LG hladnjak GBV7280DPYID EK000638221
LG hladnjak GBV7280DPYID: EK000638221
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 749,00 €
Total no Frost Energetska klasa A++ Dispenzer za vodu Skrivene ručke ,Unutarnji LED zaslon Zero Clearance Iverter kompresor-10g jams tvaZapremnina: hladnjak 231 L, zamrzivač 107 L Door Cooling, Exp...
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Total no Frost Energetska klasa A++ Dispenzer za vodu Skrivene ručke ,Unutarnji LED zaslon Zero Clearance Iverter kompresor-10g jams tvaZapremnina: hladnjak 231 L, zamrzivač 107 L Door Cooling, ExpressCooling, Multi Air Flow
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | LG |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Srebrna |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 387 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 277 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 110 l |
| Potrošnja električne energije | 217 kWh/annum |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 68.2 cm |
| Neto težina | 78 kg |
| Bruto težina | 81 kg |