Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Whirlpool hladnjak WHD2 6473 X5EID EK000752108
Whirlpool hladnjak WHD2 6473 X5EID: EK000752108
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 949,99 €
Informacije o proizvodu
Saznaj više
Dostavljamo već od 19.05.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Whirlpool hladnjak WHD2 6473 X5E
| Brand | Whirlpool |
| Jamstvo | 5 god |
| Boja | Crna |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 477 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 354 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 123 l |
| Potrošnja električne energije | 219 kWh/annum |
| Buka (dB) | 36 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 186.5 cm |
| Širina | 70 cm |
| Dubina | 74.6 cm |