Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch pećnica HBG5780B0ID EK000235229
Bosch pećnica HBG5780B0ID: EK000235229
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 749,00 €
Bosch pećnica HBG5780B0 3D vrući zrak: savršeni rezultati zahvaljujući optimalnoj raspodjeli topline na najviše tri razine istovremeno. AutoPilot 30: svako je jelo savršen pripremljeno uz 30 unapri...
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Bosch pećnica HBG5780B0
3D vrući zrak: savršeni rezultati zahvaljujući optimalnoj raspodjeli topline na najviše tri razine istovremeno.
AutoPilot 30: svako je jelo savršen pripremljeno uz 30 unaprijed postavljenih automatskih programa.
Upravljanje bijelim LCD zaslonom: jednostavan za uporabu zahvaljujući izravnom pristupu dodatnim funkcijama, preporučenim temperaturama i indikatoru temperature.
Samočišćenje pirolizom: bez napornog čišćenja zahvaljujući automatskom samočišćenju.
Preklopna vrata s funkcijom SoftClose: vrata pećnice zatvaraju se posebno nježno i tiho.
Jedna teleskopska vodilica na izvlačenje koja se može namjestiti na više razina.
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Ventilatorska |
| Način čišćenja | Piroliza |
| Energetska klasa | A |
| Volumen pećnice | 71 l |
| Broj programa | 10 |
| Grill program | Da |
| Pizza program | Da |
| Odmrzavanje | Da |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Pečenje na više razina | Da |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Da |
| Temperaturna sonda | Ne |
| Zaslon | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Mekano zatvaranje vrata | Da |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Visina | 59.5 cm |
| Širina | 59.4 cm |
| Dubina | 54.8 cm |
| Neto težina | 37 kg |
| Bruto težina | 39.1 kg |