Hisense pećnica BI611AH8BGWF ID EK000593058
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš Hisense fritezu na vrući zrak H06AFBS1S3!
Registracija i svi detalji promocije nalaze se ovdje.
Promocija traje do 06.07.2026. ili do isteka zaliha.
DINERS POGODNOST: Plati Diners Club karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta!
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 669,00 €
- Cijena
- 569,00 €
-10% uz Diners Club 💳
Dostavljamo već od 14.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo

Za ostvarivanje prava potrebno je registrirati se na internetskoj stranici 30 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.12.2026.
| Brand | Hisense |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Multifunkcionalna |
| Energetska klasa | A+ |
| Volumen pećnice | 77 l |
| Broj programa | 25 |
| Grill program | Da |
| Pizza program | Da |
| Odmrzavanje | Da |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Pečenje na više razina | Da |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Da |
| Temperaturna sonda | Ne |
| Zaslon | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Mekano zatvaranje vrata | Da |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Visina | 59.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 56.4 cm |
| Neto težina | 30.7 kg |
| Bruto težina | 32.7 kg |