Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Hisense perilica posuđa HS583B10XADID EK000669947
Hisense perilica posuđa HS583B10XADID: EK000669947
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 599,99 €
- Cijena
- 550,00 €
Hisense samostojeća perilica posuđa HS583B10XAD
Saznaj više
Dostavljamo već od 06.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Hisense samostojeća perilica posuđa HS583B10XAD
| Tip proizvoda | Perilice posuđa |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Brand | Hisense |
| Energetska klasa | B |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Širina perilice posuđa | 45 cm |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 60 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 8 l |
| Buka (dB) | 42 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 10 |
| Broj programa | 8 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Ne |
| Intenzivni program | Da |
| Pola punjenja | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Zvučni signal završetka rada | Da |
| Automatsko otvaranje vrata | Da |
| Indikator sredstva za ispiranje (sjajila) | Da |
| Indikator soli | Da |
| Aquastop | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 84.5 cm |
| Širina | 44.8 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 35 kg |
| Bruto težina | 40.5 kg |