Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Hisense perilica rublja WF3S9043BB3ID EK000669964
Hisense perilica rublja WF3S9043BB3ID: EK000669964
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 469,99 €
- Cijena
- 424,00 €
Hisense perilica rublja WF3S9043BB3
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Hisense perilica rublja WF3S9043BB3
| Brand | Hisense |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Perilice rublja |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 9 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Volumen bubnja | 60 l |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 34 kWh |
| Buka (dB) | 72 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 60 l |
| Brzi program | Da |
| Pranje u pari | Ne |
| Odgoda početka rada | Ne |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 84.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Neto težina | 63 kg |