Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
SAMSUNG perilica rublja WW8NK52E0VW/LEID EK000370922
SAMSUNG perilica rublja WW8NK52E0VW/LEID: EK000370922
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 716,70 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
3 godine dodatnog Samsung jamstva!Kupnjom odabranih Samsung hladnjaka, perilica rublja, ugradbenih kuhinjskih uređaja u razdoblju od 01.02. do 31.12.2022. dobivate 2+3 dodatne godine jamstva na proizvod.
Kako biste ostvarili pravo na navedene 3 godine dodatnog jamstva, potrebno je ostaviti recenziju na kupljeni uređaj te ga registrirati na internetskoj stranici http://www.samsung5godinajamstva.hr najkasnije 30 dana od datuma kupnje.
Kako biste ostvarili pravo na navedene 3 godine dodatnog jamstva, potrebno je ostaviti recenziju na kupljeni uređaj te ga registrirati na internetskoj stranici http://www.samsung5godinajamstva.hr najkasnije 30 dana od datuma kupnje.
| Brand | Samsung |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Perilice rublja |
| Energetska klasa | C |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 8 kg |
| Dubina perilice rublja | Plitka |
| Broj okretaja | 1200 okr/min |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 63 kWh |
| Buka (dB) | 72 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 48 l |
| Broj programa | 11 |
| Brzi program | Da |
| Pranje u pari | Da |
| Odgoda početka rada | Ne |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 45.6 cm |
| Neto težina | 67 kg |
| Bruto težina | 69 kg |