Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Electrolux ploča s integriranom napom ECC8344ID EK000677822
Electrolux ploča s integriranom napom ECC8344ID: EK000677822
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš Electrolux instalacijski set za odvodnju zraka M2CKCF01C!
Ponuda vrijedi do 31.05.2025. ili do isteka zaliha.
Kupnjom odabranih Electrolux i AEG ploča s integriranom napom darujemo vam IKEA poklon bon od 70€! Akcija vrijedi do 31.05.2026. ili do isteka zaliha.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.299,99 €
- Cijena
- 1.199,99 €
-5% u košarici
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe

Poklanjamo vam IKEA poklon bon!
Uz kupnju odabranih Electrolux i AEG napa s integriranom napom darujemo vam IKEA poklon bon od 70€.
Akcija vrijedi do 30.6.2026.god. ili do isteka zaliha. Poklon bon šaljemo na mail kupca u roku tri tjedna od kupnje ploče.
Poklon kartica koristi se na način da se broj kartice s pripadajućim PIN-om prilaže na blagajni za vrijeme plaćanja.
Poklon kartica može se koristiti za kupovinu u robnoj kući IKEA Zagreb (uključujući i restoran na prvom katu i trgovinu švedske hrane na ulazu/izlazu iz robne kuće), putem internetske trgovine ili prilikom telefonske kupovine putem IKEA Kontakt centra službe za kupce.
Može se koristiti višekratno, dok se ne iskoristi sav iznos koji se na njoj nalazi te se može koristiti bez vremenskog ograničenja.
Poklon kartica koristi se na način da se broj kartice s pripadajućim PIN-om prilaže na blagajni za vrijeme plaćanja.
Poklon kartica može se koristiti za kupovinu u robnoj kući IKEA Zagreb (uključujući i restoran na prvom katu i trgovinu švedske hrane na ulazu/izlazu iz robne kuće), putem internetske trgovine ili prilikom telefonske kupovine putem IKEA Kontakt centra službe za kupce.
Može se koristiti višekratno, dok se ne iskoristi sav iznos koji se na njoj nalazi te se može koristiti bez vremenskog ograničenja.
| Brand | Electrolux |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Indukcijska s napom |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Flexi Cook zona | Da |
| Powerboost | Ne |
| Funkcija automatskog isključivanja | Ne |
| Pokazatelj preostale topline | Ne |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 0 cm |
| Širina | 81 cm |
| Dubina | 52 cm |
| Neto težina | 0 kg |
| Bruto težina | 0 kg |