Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Whirlpool ploča AKM 9010/NE/03ID EK000236538
Whirlpool ploča AKM 9010/NE/03ID: EK000236538
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 10% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 199,99 €
- Cijena
- 179,99 €
-10% u košarici
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 5 + 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo

Whirlpool - Ostvari 7 godina garancije
Ostvari 5+2 godina garancije na ugradbene uređaje (pećnice, ploče, hladnjake, perilice posuđa) – u periodu od 23.3.2026 do 23.5.2026. godine, a ostvaruje se registracijom na e mail support-hr@beko.com u roku od 45 dana od datuma kupnje.
Informacije o proizvodu
Bočne kontrole
Praktični dizajn. Moderna, lijepa i praktična: bočne kontrole ovog Whirlpoola su dizajnirane kako bi vašoj kuhinji dodali dodatnu notu stila.
| Brand | Whirlpool |
| Jamstvo | 5 + 2 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Staklokeramička |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Flexi Cook zona | Ne |
| Powerboost | Ne |
| Funkcija automatskog isključivanja | Ne |
| Pokazatelj preostale topline | Da |
| Funkcija vremena | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 5 cm |
| Širina | 58 cm |
| Dubina | 51 cm |
| Neto težina | 8 kg |
| Bruto težina | 9.5 kg |