Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Beko sušilica BM3T37230WID EK000627016
Beko sušilica BM3T37230WID: EK000627016
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 569,99 €
Beko sušilica BM3T37230W
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Beko sušilica BM3T37230W
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Sušilice rublja |
| Energetska klasa | E |
| Tip sušilice rublja | Kondenzacijska s toplinskom pumpom |
| Kapacitet sušenja | 7 kg |
| Potrošnja električne energije | 115 kWh/annum |
| Trajanje ciklusa standardnog programa | 169 min |
| Razred kondenzacijske učinkovitosti | D |
| Buka (dB) | 64 dB |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Punjenje | Prednje |
| Broj programa | 15 |
| Program jednostavnog glačanja | Ne |
| Program brzog sušenja | Da |
| Automatsko sušenje do željenog stupnja suhoće | Ne |
| Program Refresh | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 84.6 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 54.5 cm |
| Neto težina | 39.5 kg |
| Bruto težina | 40.5 kg |
