Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Hisense sušilica rublja DH5S902BWID EK000585971
Hisense sušilica rublja DH5S902BWID: EK000585971
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 669,00 €
Hisense sušilica rublja DH5S902BW
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo

Hisense 2+3 godine garancije
Ostvari 5 godina garancije (2 + 3 godine garancije) na Hisense hladnjake, zamrzivače, klima uređaje, pećnice, ploče za kuhanje, perilice posuđa, perilice i perilice-sušilice rublja uz registraciju uređaja na web stranici ovdje.
Za ostvarivanje prava potrebno je registrirati se na internetskoj stranici 30 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.12.2026.
Za ostvarivanje prava potrebno je registrirati se na internetskoj stranici 30 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.12.2026.
Hisense sušilica rublja DH5S902BW
| Brand | Hisense |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Sušilice rublja |
| Energetska klasa | C |
| Tip sušilice rublja | Kondenzacijska s toplinskom pumpom |
| Kapacitet sušenja | 9 kg |
| Potrošnja električne energije | 110 kWh/annum |
| Trajanje ciklusa standardnog programa | 228 min |
| Razred kondenzacijske učinkovitosti | B |
| Buka (dB) | 64 dB |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Punjenje | Prednje |
| Broj programa | 16 |
| Program jednostavnog glačanja | Da |
| Program brzog sušenja | Da |
| Automatsko sušenje do željenog stupnja suhoće | Da |
| Program Refresh | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 84.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 64 cm |
| Neto težina | 52 kg |
| Bruto težina | 56 kg |