Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Miele zamrzivač F 31202 Ui-1ID EK000688755
Miele zamrzivač F 31202 Ui-1ID: EK000688755
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 1.559,00 €
88cm, 95L,3 ladice z.,ComfortFrost,LED osvj., REU D
Saznaj više
Dostavljamo već od 26.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
88cm, 95L,3 ladice z.,ComfortFrost,LED osvj., REU D
| Tip proizvoda | Zamrzivači |
| Brand | Miele |
| Jamstvo | 2 god |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip zamrzivača | Vertikalni |
| Ukupni volumen | 95 l |
| Potrošnja električne energije | 141 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Klimatski razred | SN-ST |
| Odmrzavanje zamrzivača | Ručno |
| No Frost | Ne |
| Broj ladica/košara | 3 |
| Vrijeme čuvanja u slučaju nestanka struje | 10 h |
| Osvjetljenje unutrašnjosti | Da |
| Brzo zamrzavanje | Da |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Indikator otvorenih vrata | Zvučni signal |
| Visina | 82 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Neto težina | 37 kg |