Alfa plinska peć na dimnjak PANORAMIK R, 9KWID EK000439856
Alfa plinska peć na dimnjak PANORAMIK R, 9KWID: EK000439856
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 669,00 €
Alfa plinska peć na dimnjak PANORAMIK R, 9KW Novi dizajn peći Panoramik ističe se elegantnim, zaobljenim linijama. Novi model zadržao je kvalitet i sve funkcionalne prednosti prethodnog...
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Alfa plinska peć na dimnjak PANORAMIK R, 9KW
Novi dizajn peći Panoramik ističe se elegantnim, zaobljenim linijama. Novi model zadržao je kvalitet i sve funkcionalne prednosti prethodnog modela.
- Stupanj iskorištenosti: 88 %
| TEHNIČKE KARAKTERISTIKE | |
|---|---|
| Dimenzije (ŠxVxD) | 791 x 713 x 252 mm |
| Snaga | 9 kW |
| Veličina sobe | 58 m² / 150 m³ |
| Promjer dimovodne cijevi | 83 mm |
| Tip proizvoda | Plinske peći |
| Brand | Alfa |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Energetska klasa | C |
| Snaga (kW) | 9 kW |
| Površina zagrijavanja | 58 m² |
| Volumen grijanog prostora | 150 m3 |
| Učinkovitost | 88 % |
| Izlaz za dimovod | Straga |
| Promjer dimovodnog otvora | 8.3 cm |
| Visina | 71.3 cm |
| Širina | 79.1 cm |
| Dubina | 25.2 cm |
| Neto težina | 34 kg |