Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Smederevac štednjak MBS9 SL lijevi bijeliID EK000401776
Smederevac štednjak MBS9 SL lijevi bijeliID: EK000401776
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 2.279,99 €
SMEDEREVO ŠTEDNJAK MBS9SL Dimenzije štednjaka (vx&sca...
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| SMEDEREVO ŠTEDNJAK MBS9SL | |
|---|---|
| Dimenzije štednjaka (vxšxd mm) | 740x945x645 |
| Dimenzije pećnice (vxšxd mm) | 200x490x460 |
| Dimenzije kamina (vxšxd mm) | 250x200x400 |
| Snaga (kw) | 11 kW |
| Učinkovitost – drvo / ugljen (%) | 60% |
| Kapacitet grijanja | 72 m2 |
| Masa štednjaka (kg) | 90,7 kg |
| Odvod dima | lijevo |
| Promjer odvoda dima (mm) | ø120 |
| Gorivo | drvo i ugljen |
| Tip proizvoda | Štednjaci na kruta goriva |
| Brand | Smederevac |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Centralno grijanje | Ne |
| Snaga (kW) | 11 kW |
| Površina zagrijavanja | 72 m² |
| Učinkovitost | 60 % |
| Izlaz za dimovod | Lijevo |
| Promjer dimovodnog otvora | 12 cm |
| Visina ložišta | 25 cm |
| Širina ložišta | 20 cm |
| Dubina ložišta | 40 cm |
| Visina pećnice | 20 cm |
| Širina pećnice | 49 cm |
| Dubina pećnice | 46 cm |
| Visina | 74 cm |
| Širina | 94.5 cm |
| Dubina | 64.5 cm |
| Neto težina | 90.6 kg |