Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Philips odvlaživač zraka DE5305/11ID EK000713094
Philips odvlaživač zraka DE5305/11ID: EK000713094
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
PREMIUM VISA POGODNOST: Plati Premium VISA karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se dodatnih 10% popusta! Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 499,00 €
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
474,05 €
10% uz VISA
Cijena uz VISA Premium kartice
426,64 €
Dostavljamo već od 27.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Odvlaživač |
| Dubina | 318 mm |
| Visina | 617 mm |
| Učinak odvlaživanja | 26.5 l/24h |
| Preporučena veličina prostorije | 137 m² |
| Jamstvo | 2 god |
| Brand | Philips |
| Širina | 343 mm |
| Kapacitet spremnika za vodu | 4 l |