Stadler Form ventilator LeoID EK000608424
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 139,99 €
Dostavljamo već od 02.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
LEO
- 3D način osciliranja za optimalnu raspodjelu protoka zraka
- Širok raspon - udaljenost vjetra do 8 metara
- Lako dostupan daljinski upravljač s magnetskim držačem
OSVJEŽAVA SVE UOKOLO!
Želite li stvoriti ugodnu osvježavajuću klimu? Tada je Leo idealan izbor. Sa svojim inovativnim načinom 3D ventilacije može u trenu osigurati optimalnu raspodjelu zraka. Leo također može cirkulirati protok zraka u sobi vertikalno (od -5 ° do 85 °) i vodoravno i ima domet od 8 metara, tako da svi u sobi mogu osjetiti hladan povjetarac. Raspon njihanja 3D ventilatora zraka s lijeva na desno može se prilagoditi vašim potrebama, a na raspolaganju imate 3 kuta, 60 °, 90 ° ili 180 °. Leo možete postaviti na pod ili na stol, također je mobilan, zauzima vrlo malo prostora i ima zapanjujuće dobar izgled. Njegova praktična ručka za nošenje znači da se može vrlo lako kretati i postavljati gdje god zatreba. Od stvarno tihog, nježnog povjetarca do jakih udara vjetra: Leo ima četiri osvježavajuće postavke brzine koje odgovaraju svakoj potrebi. Također ima impresivan raspon inteligentnih funkcija, uključujući mjerač vremena od 1–7 sati, način rada s prirodnim vjetrom i daljinski upravljač koji je magnetski pričvršćen na bočnu stranu uređaja. Leo je puno više od samog ventilatora: idealan je partner za stvaranje ugodne klime u zatvorenom prostoru - i ljeti i zimi.

| TEHNIČKE SPECIFIKACIJE | |
|---|---|
| SUSTAV | 3D Ventilator |
| JAČINA | do 617 m³/h |
| RAZINA IZLAZA | 4 |
| POTROŠNJA ENERGIJE | 1,5 W - 18 W |
| DIMENZIJE | 240 x 330 x 205 mm |
| TEŽINA | 1,7 kg |
| RAZINA ZVUKA | 27 - 57 dB(A) |
| ZNAČAJKE | |
| 3D ventilacija: okomita i vodoravna funkcija ljuljačke | |
| Domet do 8 metara | |
| Način prirodnog povjetarca | |
| 1–7 h mjerač vremena | |
| Ploča na dodir | |
| Magnetski daljinski upravljač | |
| S praktičnom ručkom za nošenje | |
| Lopatice ventilatora koje se lako čiste |
| Tip proizvoda | Ventilator |
| Brand | Stadler Form |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Tip postavljanja | Samostojeći |