Stadler Form ventilator Peter littleID EK000608425
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 89,99 €
Dostavljamo već od 02.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
PETER LITTLE

- Način ljuljanja za optimalnu raspodjelu hladnog zraka
- Način Natural Breeze simulira prirodne uvjete vjetra
- 4 stupnja brzine - od laganog povjetarca do jakog vjetra
Nenametljiv i dinamičan, stolni ventilator Peter Little može pružiti hladan povjetarac gdje god je potreban. Peter Little ima način ljuljanja koji osigurava optimalnu raspodjelu hladnog zraka. U načinu rada Natural Breeze, on simulira prirodne uvjete vjetra i automatski se prebacuje između 4 stupnja brzine, stvarajući atmosferu zajamčeno ugodno osvježavajuću! Možete odabrati razinu u rasponu od laganog povjetarca do jakog vjetra pomoću dodirne ploče. Svojim vitkim stasom Peter zauzima vrlo malo prostora i idealan je čak i za male sobe. Perivi ulazni filtar zraka pruža pouzdanu zaštitu od čestica prašine. Peter Little idealan je ventilator za vašu spavaću sobu, na vašem uredskom stolu ili pokraj vaše sofe.
| TEHNIČKE SPECIFIKACIJE | |
|---|---|
| SUSTAV | Stolni ventilator |
| RAZINA IZLAZA | 4 |
| POTROŠNJA ENERGIJE | 4-9 W / 24 V |
| DIMENZIJE | 109 x 361 mm, promjer: 177 mm |
| TEŽINA | 1,2 kg |
| RAZINA ZVUKA | 28 - 54 dB(A) |
| ZNAČAJKE | |
| Oscilirajući način | |
| Natural Breeze način | |
| Dodirna ploča (tipke osjetljive na dodir) | |
| Dizajn koji štedi prostor | |
| Ulaz za zrak s zračnim filtrom koji se može prati | |
| Uključen adapter za napajanje |
| Tip proizvoda | Ventilator |
| Brand | Stadler Form |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Tip postavljanja | Samostojeći |