Bosch blender MMB6141BID EK000856846
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 87,90 €
Dostavljamo već od 15.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Za drobljenje leda i rezanje tvrdih sastojaka potreban je snažan motor. Pripremite dobro miješane napitke, frapee ili pesto s motorom od 1200 W, brzine do 30 000 o/min. Uživajte u moći miješanja gotovo svega - razvijenoj uz pomoć dokazane sposobnosti Bosch motora u kuhinjskim uređajima od 1955.
Čišćenje je sada jednostavno poput pripreme zahvaljujući dijelovima koji se mogu prati u perilici posuđa, jednostavnom sastavljanju vrča s vizualnim smjernicama te prednosti pohrane kabla u kućištu.
Možete očekivati dugotrajan užitak upotrebe i visokoj otpornosti koju dokazuje test životnog vijeka od 100 sati i pokriva više od10 000 staklenki miješanih smoothija. Ta vrhunska djelotvornost postoji zahvaljujući visokokvalitetnim materijalima, europskoj proizvodnji i mnogim godinama stručnosti koje pruža udruženje Bosch.
Tekstura bez komadića rezultat je učinkovitih oštrica. Oštrice od nehrđajućeg čelika ProEdge napravljene su u Solingenu, svjetski poznatom njemačkom gradu oštrica. Rubovi oštrica pojačani su za dugotrajnu otpornost.
Visokokvalitetni vrč za miješanje od tritana je otporan na lomljenje i podjednako idealan za vruće juhe i ledeno hladne napitke. Unutarnje stijenke vrča imaju posebno oblikovane pojačivače protoka za optimalan protok sastojaka i odlične, jednakomjerne rezultate. Tritan ne sadrži BPA, BPS i druge bisfenole.
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Blenderi |
| Snaga blendera | 1200 W |
| Broj brzina | 2 |
| Turbo funkcija | Da |
| Broj oštrica | 4 |
| Zapremnina vrča | 1.5 l |
| Materijal vrča | Plastika |
| Funkcija drobljenja leda | Ne |
| Čaša ToGo uključena | Ne |
| Visina | 41 cm |
| Širina | 23 cm |
| Dubina | 19.5 cm |