Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Smeg staklena posuda za mikser sa posudom SMGB01ID EK000606717
Smeg staklena posuda za mikser sa posudom SMGB01ID: EK000606717
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 119,00 €
Staklena posuda 4,8 L Pribor za: Samostojeći mikser 4,8 L staklena posuda s ergonomskom ručkom. Može se prati u perilici posuđa. Prikladno za SMF02/03/13.
Saznaj više
Dostavljamo već od 01.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Staklena posuda 4,8 L
Pribor za: Samostojeći mikser
4,8 L staklena posuda s ergonomskom ručkom. Može se prati u perilici posuđa. Prikladno za SMF02/03/13.
TEHNIČKI PODACI
| TIP | |
| Obitelj: | Pribor |
| Obiteljska grupa: | Samostojeći mikser |
| Tip: | Staklena posuda 4,8 L |
| EAN kod: | 8017709265885 |
| LOGISTIČKE INFORMACIJE | |
| Visina: | 168 mm |
| Dimenzije proizvoda (V x Š x D): | 168x237x254 mm |
| Neto težina: | 2.200 kg |
| Bruto težina: | 3.000 kg |
| Tip proizvoda | Dodatna oprema |
| Brand | Smeg |
| Namijenjeno | Mikser sa posudom |