Tefal parno glačalo FV5781E1ID EK000549852
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 72,00 €
-40% u košarici
Dostavljamo već od 04.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Tefal parno glačalo FV5781E1. Glačalo na paru Easygliss Eco nudi savršenu kombinaciju eko dizajna i učinkovitih performansi, s Eko načinom rada koji štedi do 30% više energije. Otkrijte rješenje za njegu odjeće koju je moguće reciklirati do 88% i popraviti 15 godina. Održivost je usklađena s performansama, s ultraučinkovitom podnicom tehnologije Durilium Airglide s 2800 W snage za brzo zagrijavanje, kontinuiranom snagom pare do 260 g / min i nizom poboljšanih značajki.
| Brand | Tefal |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Zelena |
| Tip proizvoda | Parna glačala |
| Snaga glačala | 2800 W |
| Snaga | 2800 W |
| Neprestana para | 50 g/min |
| Dodatna količina pare | 280 g/min |
| Okomiti mlaz pare | Da |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.27 l |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Funkcija samočišćenja | Ne |
| Neto težina | 0 kg |