Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Philips parna postaja GC9622/20ID EK000267940
Philips parna postaja GC9622/20ID: EK000267940
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 358,35 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Philips parna postaja GC9622/20. PerfectCare Elite, glačalo s generatorom pare. Tlak od 6,5 bara, mlaz pare 400 g, zapor za sigurno prenošenje, odvojivi spremnik za vodu od 1,8 l.
| Brand | Philips |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Plava |
| Tip proizvoda | Parne postaje |
| Snaga glačala | 2400 W |
| Tlak pare | 6.5 bar |
| Neprestana para | 135 g/min |
| Dodatna količina pare | 450 g/min |
| Okomiti mlaz pare | Da |
| Kapacitet spremnika za vodu | 1.8 l |
| Spremnik za vodu | Odvojiv |
| Indikator praznog spremnika | Da |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Sustav protiv vodenog kamenca | Da |
| Podsjetnik na uklanjanje kamenca | Da |
| Dolijevanje vode za vrijeme glačanja | Da |
| Visina | 28.5 cm |
| Širina | 23.3 cm |
| Dubina | 45.3 cm |
| Neto težina | 5.1 kg |