Ariete steamer glačalo Jet Pro 6248ID EK000440003
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 145,00 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana

Profesionalno okomito glačalo: glačajte i oživite bilo koji odjevni predmet u jednom potezu.
S Ariete Canister Garment Steamer možete glačati i osvježiti haljine, jakne ili plahte na vrlo jednostavan i brz način. Glačalo je idealno za osvježenje zavjesa, jastuka i posteljine jedinom snagom pare. Najbolje rješenje za uštedu vremena i garderobu uvijek laku za nošenje.
- Snaga: 220V-240V / 50-60hZ /~2200W
- Površina za glačanje od nehrđajućeg čelika 4 razine snage
- Aluminijski kotao
- Uklonjivi spremnik za vodu od 3 litre
- Protok pare 45 g/min
- Teleskopski aluminijski stup
- 4 kotača (2 rotirajuća i dva velika stražnja kotača
- Nožni prekidač za uključivanje i isključivanje
- Vrijema grijanja 50”
- Preklopni stalak za odjeću s kliještima za hlače i suknje
- Pribor: četka + rukavica

Otkrijte novi način glačanja!
Glačajte i osvježite svoju odjeću dok visi na vješalici
S Ariete profesionalnim glačalom, glačanje je još lakše! Predmete koje želite glačati ili osvježiti objesite na vješalicu i svaki nabor će nestati u nekoliko prolaza pare. Zavjese, košulje, jakne, kaputi i hlače, sve će biti spremno za nošenje u nekoliko jednostavnih koraka.
Praktična vješalica
Zahvaljujući praktičnoj vješalici možete eliminirati sve nabore na odjeći pomoću vertikalne pare koja prodire duboko u vlakna tkanine. SteamJet Pro također uklanja neugodne mirise i osvježava odjeću, plahte i zavjese bez napora i brzo.

Tehnički podaci:
| Potplat | Nehrđajući čelik |
| Spremnik za vodu | Uklonjiv |
| Kapacitet spremnika | 3 l |
| Kontinuirana para | 45 g / min |
| Razine intenziteta pare | 4 |
| Vrijeme zagrijavanja | 50 sekundi |
| Broj kotača | 4 |
| Teleskopska šipka | Aluminij |
| Vješalica s kliještima | ✓ |
| Tipka za napajanje | Nožni pogon sa svjetlosnim indikatorom |
| Pribor uključen | Četka i rukavica |
| Duljina proizvoda | 37,00 cm |
| Širina proizvoda | 28,50 cm |
| Visina proizvoda | 33,00 cm |
| Neto težina | 5,10 kg |
| Bruto težina | 6,52 kg |
| Tip proizvoda | Steamer glačala |
| Brand | Ariete |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga glačala | 2200 W |
| Neprestana para | 45 g/min |
| Kapacitet spremnika za vodu | 3 l |
| Vrijeme zagrijavanja | 50 s |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Sklopivi dizajn | Ne |
| Putna torbica | Ne |
| Duljina kabela | 1.9 m |
| Visina | 33 cm |
| Širina | 28.5 cm |
| Dubina | 37 cm |
| Neto težina | 5.1 kg |