Smeg kuhinjski robot SMF05PBEUID EK000839566
Smeg kuhinjski robot SMF05PBEUID: EK000839566
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 698,75 €
- Cijena
- 499,00 €
...
Saznaj više
Dostavljamo već od 10.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Kuhinjski robot SMF05PBEU
Multifunkcijski kuhinjski robot u stilu 50-ih. Savršen pomoćnik u svakoj kuhinji.
Specifikacije
| Naziv proizvoda | SMF05PBEU |
| Serija | 50's Style |
| Rotacija | Planetarna |
| Tip motora | Direct drive |
| Sigurnosno zaključavanje | Da |
| Zaštita preopterećenosti rada motora | Da |
| Priključak za dodatne nastavke | Prednja strana |
| Način podizanja glave robota | Pritiskom na gumb |
| Kapacitet posude (l) | 4.8 |
| Ručka posude | Da |
| Protuklizne nogice | Da |
| Funkcija postupnog pokretanja | Da |
| Minimalan broj bjelanjaka | 2 |
| Maksimalan broj bjelanjaka | 12 |
| Maksimalna količina tijesta (kg) | 2 |
| Maksimalna količina smjese za slastice (kg) | 2.8 |
| Maksimalna količina smjese za tjesteninu od jaja | 800 g ukupno (maks. 500 g brašna / min 55% tekućine |
| Maksimalna količina tijesta za kruh/pizzu | 2,1 kg ukupno (maks. 1,3 kg brašna / min. 55% tekućine) |
| Minimalna količina vrhnja za šlag (ml) | 100 |
| Maksimalna količina vrhnja za šlag (l) | 1 |
| Upravljanje | Poluga |
| Upravljanje brzinom | Elektroničko |
| Broj brzina | 10 |
| Materijal poluge | Nehrđajući čelik |
| Boja kućišta | Pastelno plava |
| Materijal kućišta | Tlačno lijevani aluminij |
| Boja prednjeg pokrova | Krom |
| Materijal prednjeg pokrova | Plastika |
| Boja baze proizvoda | Pastelno plava |
| Materijal baze proizvoda | Tlačno lijevani aluminij |
| Materijal posude | Nehrđajući čelik |
| Materijal žičane pjenjače | Nehrđajući čelik |
| Materijal ravne mutilica | Aluminij |
| Materijal kuke za tijesto | Aluminij |
| Materijal zaštite od prskanja | Plastika |
| Snaga motora (W) | 1000 |
| Priključni napon (V) | 220/240 |
| Frekvencija (Hz) | 50/60 |
| Dodatni pribor u kompletu | Kuka za tijesto, Ravna mutilica, Zaštita od prskanja, Žičana pjenjača, Ravna mutilica sa fleksibilnim silikonskim rubom, Zdjela od nehrđajućeg čelika |
| Visina proizvoda s dignutom glavom (mm) | 490 |
| Duljina priključnog kabela (mm) | 1000 |
| Neto težina | 9,75 kg |
| Težina zapakiranog proizvoda | 12,73 kg |
| Dimenzije zapakiranog proizvoda | 280 × 420 × 475 mm |
| Tip proizvoda | Mikseri sa posudom |
| Brand | Smeg |
| Jamstvo | 2 god |