KARCHER mokro-suhi usisavač SE 4001ID EK000563157
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 299,99 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Unatoč svakodnevnoj njezi, tepisi s vremenom često postaju sve neugledniji. Na tepihu ostaju nimalo lijepi tragovi od hodanja koje više nije moguće ukloniti običnim usisavačem prašine. Tko se želi poštedjeti skupog čišćenja od strane profesionalaca, najradije poseže za Kärcher usisavačima za pranje. Takozvani 3-u-1 usisavači ili također uređaji s ekstrakcijom i raspršivanjem, kao što je Kärcher SE 4001, omogućuju čišćenje tepiha duboko u pore. Uz to su također savršeni i za čišćenje tvrdih podova, kao što su kamen, pločice i linoleum. U usporedbi s konvencionalnim čišćenjem, Kärcher SE 4001 ima sasvim odlučujuću prednost: koristi isključivo čistu vodu iz spremnika za svježu vodu. Prljava voda se zasebno skuplja. Za razliku od čišćenja spužvom i kantom, zaprljana voda, dakle, ne dolazi u kontakt s čistom vodom. Tako se nečistoća ne samo raspoređuje, već se i učinkovito uklanja. SE 4001 jamči optimalno dubinsko čišćenje i praktično rukovanje. Zbog opsega svog pribora, uređaj se također može koristiti i kao punovrijedni mokri/suhi usisavač.
Značajke i prednosti
Kärcher tehnologija mlaznica
50% brža prohodnost očišćenih površina.
Savijena ručka 3 u 1
Omogućuje komforno nošenje kao i otvaranje, zatvaranje i pražnjenje spremnika.
Demontažni spremnik za svježu vodu
Jednostavno punjenje i pražnjenje, bez otvaranja uređaja. Spremnik koji je otporan na udarce i propušta svjetlost. Jednostavno postavljanje spremnika za svježu vodu na uređaj.
| Kvačica za kabel |
|
| Mogućnost pospremanja pribora na spremniku |
|
| Robusni plastični spremnik i spremnik za svježu vodu otporan na udarce |
|
Tehnički podaci
| Količina zraka (l/s) | 70 |
| Vakuum (mbar/kPa) | 210 / 21 |
| Snaga pumpe (W) | maks. 40 |
| Napojna snaga turbine / pumpe (W) | maks. 1400 / maks. 40 |
| Radna širina (mm) | 230 |
| Spremnik za svježu/prljavu vodu (l) | 4 / 4 |
| Nazivni promjer, pribor (mm) | 35 |
| Vrsta struje (V/Hz) | 220 - 240 / 50 - 60 |
| Količina prskanja (l/min) | 1 |
| Tlak prskanja (bar) | 1 |
| Priključni kabel (m) | 7,5 |
| Težina bez pribora (kg) | 7,8 |
| Težina uklj. ambalažu (kg) | 11,2 |
| Dimenzije (d × š × v) (mm) | 441 x 386 x 480 |
| Oprema | Crijevo za prskanje i usisavanje s ručkom: 2 m Cijevi za usisvanje i prskanje: 2 Komad(a), 0.5 m, Plastika Mlaznica za pranje s nastavkom za tvrde površine Podna mlaznica za mokro/suho usisavanje: kopče Mlaznica za fuge Mlaznica za tapecirane površine Spužvasti filtar Deterdžent: Sredstvo za čišćenje tepiha RM 519, 100 ml Filter vrećica od flisa: 1 Komad(a) Zaštita po cijelom opsegu otporna na udarce Komforna ručka 3 u 1 Pospremanje pribora na uređaju Površina za odlaganje sitnih dijelova |
| Tip proizvoda | Mokro-suhi usisavači |
| Brand | Karcher |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga pumpe | 40 W |
| Ulazna snaga | 1400 W |
| Tlak Prskanja | 1 bar |
| Kapacitet spremnika za vodu | 4 l |
| Duljina kabela | 7.5 m |
| Ručka za nošenje | Da |
| Radna širina | 23 cm |
| Visina | 48 cm |
| Širina | 38.6 cm |
| Dubina | 44.1 cm |
| Neto težina | 7.8 kg |