KARCHER mokro-suhi usisavač SE 4002ID EK000385288
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 305,13 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
MOKRO SUHI USISAVAČ SE 4002
Uređaj koji radi na principu ekstrakcije i raspršiv. za temeljito čišć. tepiha i tvrdih podova. Zahvaljujući dod. priboru može se koristiti i za čišć. Tapecir. Površ. i kao mokri/suhi usis.
OPIS
Usisavač za pranje SE 4002, koji se bazira na mokro-suhom usisavaču, postiže vrlo dobre rezultate čišćenja na tekstilnim površinama i tvrdim površinama, kao što su npr. PVC, linoleum, prirodni kamen i keramičke pločice. Mlaznice su još više usavršene zahvaljujući novo razvijenoj tehnologiji. Uz pomoć specijalne mlaznice postiže se dubinsko čišćenje, a zbog stvaranja vakuuma po očišćenim površinama može se hodati do 50% brže nego što je to slučaj kod konkurencije. Uređaj se također može koristiti i kao mokri/suhi usisavač. Za razliku od svog prethodnika (SE 4001), SE 4002 ima 2-u-1 Comfort sustav: t. j. prskajuće crijevo je integrirano na usisnom crijevu i usisnoj cijevi. Uređaj dodatno ima mlaznicu za dubinsko pranje tapeciranih površina. Uređaj ima odvojivi spremnik svježe vode, koji je otporan na udarce, a koji se postavlja tako da se zakvači u sudarnu letvu. Specijalni spremnik za pribor i ergonomska ručka s funkcijom zatvaranja omogućuje pojednostavljeno rukovanje.
ZNAČAJKE I PREDNOSTI
Kärcher tehnologija mlaznica
50% brža prohodnost očišćenih površina.
Demontažni spremnik za svježu vodu
Jednostavno punjenje i pražnjenje, bez otvaranja uređaja. Spremnik koji je otporan na udarce i propušta svjetlost. Jednostavno postavljanje spremnika za svježu vodu na uređaj.
Savijena ručka 3 u 1
Omogućuje komforno nošenje kao i otvaranje, zatvaranje i pražnjenje spremnika.
Komforni sustav 2 u 1 s integriranim crijevom za prskanje i usisavanje
Za maksimalni komfor u primjeni.
Kvačica za kabel
Jednostavno pospremanje priključnog kabela.
Mogućnost pospremanja pribora na spremniku
Pribor je moguće uredno pospremiti na uređaju.
Robusni plastični spremnik i spremnik za svježu vodu otporan na udarce
Za dug životni vijek.
Tehnički podaci
| Količina zraka (l/s) | 70 |
| Vakuum (mbar/kPa) | 210 / 21 |
| Snaga pumpe (W) | maks. 40 |
| Napojna snaga turbine / pumpe (W) | maks. 1400 / maks. 40 |
| Radna širina (mm) | 230 |
| Kapacitet spremnika za svježu vodu (l) | 4 |
| Kapacitet spremnika za prljavu vodu (l) | 4 |
| Vrsta struje (V/Hz) | 220 - 240 / 50 - 60 |
| Količina prskanja (l/min) | 1 |
| Tlak prskanja (bar) | 1 |
| Priključni kabel (m) | 7,5 |
| Težina bez pribora (kg) | 7,8 |
| Težina uklj. ambalažu (kg) | 11,7 |
| Dimenzije (d × š × v) (mm) | 441 x 386 x 480 |
| Nazivni promjer, pribor (mm) | 35 |
Opseg isporuke
- Crijevo za prskanje i usisavanje s ručkom: 2 m
- Cijevi za usisvanje i prskanje: 2 Komad(a), 0.5 m, Plastika
- Mlaznica za pod s nastavkom za tvrdu površinu: 230 mm
- Mlaznica za pranje presvlake: 110 mm
- Podna mlaznica za mokro i suho usisavanje: kopče
- Mlaznica za fuge
- Mlaznica za tapecirane površine
- Spužvasti filtar
- Deterdžent: Sredstvo za čišćenje tepiha RM 519, 100 ml
- Filter vrećica od flisa: 1 Komad(a)
Oprema
- Zaštita po cijelom opsegu otporna na udarce
- Komforna ručka 3 u 1
- Pospremanje pribora na uređaju
- Površina za odlaganje sitnih dijelova
PODRUČJA PRIMJENE
- Tapisoni
- Tapecirane površine i tapecirani namještaj
- Stepenice obložene tepihom
- Madraci
- Tekstilni zastori
- Auto-sjedala
| Tip proizvoda | Mokro-suhi usisavači |
| Brand | Karcher |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga pumpe | 40 W |
| Ulazna snaga | 1400 W |
| Tlak Prskanja | 1 bar |
| Kapacitet spremnika za vodu | 4 l |
| Duljina kabela | 7.5 m |
| Ručka za nošenje | Da |
| Radna širina | 23 cm |
| Visina | 48 cm |
| Širina | 38.6 cm |
| Dubina | 44.1 cm |
| Neto težina | 7.8 kg |