Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Gorenje usisavač MVC72FWID EK000229721
Gorenje usisavač MVC72FWID: EK000229721
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Besplatna dostava osim za dostavu u stan i uslugu "Ključ u ruke"! Ponuda vrijedi do 25.05.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 48,99 €
- Cijena
- 35,00 €
Gorenje usisavač MVC72FW
Saznaj više
Dostavljamo već od 20.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Gorenje usisavač MVC72FW
| Tip proizvoda | Ručni usisavači |
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 2 god |
| Vrijeme rada | 14 min |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 0.4 l |
| LED osvjetljenje | Ne |
| Mokro usisavanje | Da |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Visina | 11.5 cm |
| Širina | 40.5 cm |
| Dubina | 12 cm |
| Neto težina | 0.7 kg |