Dyson štapni usisavač V10 Cyclone SubmarineID EK000819146
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 15% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Besplatna dostava osim za dostavu u stan i uslugu "Ključ u ruke"! Ponuda vrijedi do 25.05.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 569,00 €
Dostavljamo već od 20.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Dyson štapni usisavač V10 Cyclone Submarine (594446)
Pere tvrde podove u cijelom domu
Četka s valjkom za mokro usisavanje Dyson Submarine™ osmišljena je za čišćenje pločica, kamena, drva, keramike, vinila, linoleuma i laminata.
Naša ključna tehnologija
- Snaga usisavanja: 150 AW
- Volumen spremnika: 0,76 L
- Filtracija: 99,99 % do 0,3 mikrona
- Visina: 2021 mm
- Dužina: 252 mm
- Širina: 255 mm
- Vrijeme punjenja: 3,5 sata
| Tip proizvoda | Štapni usisavači |
| Brand | Dyson |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bakrena |
| Vrsta | Baterijski |
| Napon baterije | 25.2 V |
| Vrijeme rada | 60 min |
| Vrijeme punjenja | 3.5 h |
| Buka (dB) | 73 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 0.76 l |
| 2u1 | Da |
| 3u1 (usisavanje, brisanje i ručna jedinica) | Da |
| Mokro usisavanje | Da |
| LED osvjetljenje | Ne |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Visina | 202.1 cm |
| Širina | 25.5 cm |
| Dubina | 25.2 cm |
| Neto težina | 2.6 kg |