Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Gorenje štapni usisavač SVC216110FSIIBKAID EK000670099
Gorenje štapni usisavač SVC216110FSIIBKAID: EK000670099
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš tavu CW01EFP!
Registracija i svi detalji promocije nalaze se ovdje.
Promocija traje do 06.07.2026.
Besplatna dostava za odabrane načine isporuke! Ponuda vrijedi do 31.05.2026. ili do isteka zaliha.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 179,99 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Štapni usisavači |
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Vrsta | Baterijski |
| Napon baterije | 0 V |
| Vrijeme rada | 55 min |
| Vrijeme punjenja | 5 h |
| Buka (dB) | 78 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 0.6 l |
| 2u1 | Da |
| 3u1 (usisavanje, brisanje i ručna jedinica) | Ne |
| Mokro usisavanje | Ne |
| LED osvjetljenje | Da |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Visina | 118 cm |
| Širina | 26 cm |
| Dubina | 17 cm |
| Neto težina | 2.9 kg |