Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Miele usisavač Blizzard CX1 ParquetID EK000472591
Miele usisavač Blizzard CX1 ParquetID: EK000472591
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 399,99 €
Miele usisavač Blizzard CX1 Parquet
Saznaj više
Dostavljamo već od 29.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Usisavači bez vrećice |
| Brand | Miele |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Plava |
| Snaga usisivača | 890 W |
| Buka (dB) | 76 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 2 l |
| Radni domet | 11 m |
| Duljina kabela | 7.5 m |
| Antialergijski filter | Da |
| Četka za parkete | Da |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Neto težina | 8.71 kg |