Rowenta usisavač RO2981EA Swift Power CyclonicID EK000751678
Rowenta usisavač RO2981EA Swift Power CyclonicID: EK000751678
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 119,99 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Rowenta |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Plava |
| Snaga usisivača | 900 W |
| Buka (dB) | 69 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 1.2 l |
| Radni domet | 7.55 m |
| Duljina kabela | 5 m |
| Antialergijski filter | Ne |
| Četka za parkete | Da |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Neto težina | 0 kg |