KARCHER usisavač za prozore WV 1ID EK000562037
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 61,99 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
U usporedbi s konvencionalnim metodama, praktični Kärcher WV 1 Window Vac čini čišćenje bez napora, bez mrlja i tri puta brže nego prije. Voda se pouzdano usisava od prozora – bez kapanja prljave vode i bez tragova. Nadalje, zahvaljujući praktičnom radu na baterije i kompaktnom dizajnu, WV 1 jamči maksimalnu fleksibilnost pri čišćenju svih vaših glatkih površina u kućanstvu.
Značajke i prednosti
Mala težina
Udobno i lako leži u ruci bez izazivanja boli.
LED prikaz u vidnom polju
Lako upravljanje energijom: LED prikaz integriran u prekidaču za uključenje/isključenje pravovremeno dojavljuje kada je potrebno puniti akumulator.
Kompaktan i praktičan
Ovaj mali, praktični uređaj čini čišćenje glatkih površina sada još ugodnijim. Pomoću Kärcher akumulatorskog usisavača za prozore čak je i donji rub prozora moguće jednostavno doseći.
| Višestruka primjena |
|
| Tri puta brže |
|
| Rezultat bez kapanja i bez ostavljanja tragova |
|
| Apsolutno higijenski |
|
| Original |
|
Tehnički podaci
| Radna širina usisne mlaznice (mm) | 250 |
| Kapacitet spremnika za prljavu vodu (ml) | 100 |
| Vrijeme rada baterije (min) | 25 |
| Vrijeme punjenja baterije (min) | 150 |
| Vrsta baterije | Litij-ionska baterija |
| Snaga čišćenja po punjenju baterije | Otprilike 70 m² = 23 prozora |
| Vrsta struje (V/Hz) | 100 - 240 / 50 - 60 |
| Težina s baterijom (kg) | 0,5 |
| Težina bez pribora (kg) | 0,5 |
| Težina uklj. ambalažu (kg) | 0,7 |
| Dimenzije (d × š × v) (mm) | 130 x 250 x 275 |
| Oprema | Širina usisne mlaznice: 250 mm Punjač baterija |

| Tip proizvoda | Usisavači za prozore |
| Brand | Karcher |
| Jamstvo | 2 god |
| Vrijeme rada | 25 min |
| Vrijeme punjenja | 2.5 h |
| Snaga čišćenja po punjenju baterije | 70 m² |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.1 l |
| Radna širina usisne mlaznice | 25 cm |
| Radna širina uske usisne mlaznice | 10 cm |
| Visina | 27.5 cm |
| Širina | 25 cm |
| Dubina | 13 cm |
| Neto težina | 0.5 kg |