Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch hladnjak KBN96VFE0ID EK000565823
Bosch hladnjak KBN96VFE0ID: EK000565823
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
Besplatna dostava osim za dostavu u stan i uslugu "Ključ u ruke"! Ponuda vrijedi do 01.06.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.449,00 €
- Cijena
- 1.272,99 €
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
1.209,34 €
Bosch KBN96VFE0, Ugradbeni hladnjak sa zamrzivačem na dnu
Saznaj više
Dostavljamo već od 29.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo

Bosch 10 godina jamstva na kompresor
Kupac prijavom na MyBosch portalu može dobiti jamstvo na 10 godina za kompresor u Bosch hladnjaku kupljenom u periodu od 1.5.2026. do 30.4.2027. godine uz rok za prijavu 60 dana od dana kupnje.
Bosch KBN96VFE0, Ugradbeni hladnjak sa zamrzivačem na dnu
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | - |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Tip hladnjaka | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | Low Frost |
| Ukupni volumen | 383 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 285 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 98 l |
| Potrošnja električne energije | 256 kWh/annum |
| Buka (dB) | 34 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Da |
| Visina | 193.5 cm |
| Širina | 70.8 cm |
| Dubina | 54.8 cm |
| Neto težina | 70.3 kg |