Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch hladnjak KGN49LBCFID EK000501298
Bosch hladnjak KGN49LBCFID: EK000501298
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.439,99 €
- Cijena
- 1.286,99 €
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
1.222,64 €
Bosch hladnjak KGN49LBCF
Saznaj više
Dostavljamo već od 01.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo

Bosch 10 godina jamstva na kompresor
Kupac prijavom na MyBosch portalu može dobiti jamstvo na 10 godina za kompresor u Bosch hladnjaku kupljenom u periodu od 1.5.2026. do 30.4.2027. godine uz rok za prijavu 60 dana od dana kupnje.

Povrat novca 100 EUR!
Za ostvarivanje prava na povrat novca, osim kupnje, potrebna je registracija na MyBosch, recenzija uređaja i ispunjenje obrasca za prijavu za povrat novca.
Rok za prijavu je 60 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.10.2026.
Uvjete promocije pronađite na www.bosch-home.hr.
Rok za prijavu je 60 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.10.2026.
Uvjete promocije pronađite na www.bosch-home.hr.
Bosch hladnjak KGN49LBCF
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Energetska klasa | C |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip hladnjaka | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 440 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 311 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 129 l |
| Potrošnja električne energije | 178 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 203 cm |
| Širina | 70 cm |
| Dubina | 66.7 cm |
| Neto težina | 89.7 kg |
| Bruto težina | 91 kg |