Bosch ploča za kuhanje PVS631HB1EID EK000565792
Bosch ploča za kuhanje PVS631HB1EID: EK000565792
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 569,99 €
- Cijena
- 549,99 €
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
522,49 €
Bosch PVS631HB1E, Indukcijska ploča za kuhanje
Saznaj više
Dostavljamo već od 02.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Bosch PVS631HB1E, Indukcijska ploča za kuhanje
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Flexi Cook zona | Ne |
| Powerboost | Da |
| Funkcija automatskog isključivanja | Ne |
| Pokazatelj preostale topline | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 0 cm |
| Širina | 0 cm |
| Dubina | 0 cm |
| Neto težina | 0 kg |