Pernica, četvrtasta, Starpak, SchoolID EK000689649
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 4,99 €
Dostavljamo već od 05.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Otporan materijal, jak patentni zatvarač, vrlo prostran. Starpak tubasta pernica s patentnim zatvaračem jedna je od najpopularnijih vrsta pernica. Vrlo je prostran i u njega stane sav potreban školski pribor. Materijal od kojeg je napravljen je vrlo jak. Starpak tube pernica stat će u svaki ruksak (čak i mini) i torbu. Škola cijevi. Provjerite i ostale Starpak proizvode iz školske serije.
Specifikacije:
- Dimenzije proizvoda (visina x širina x dubina) [cm]: 8x22x8 cm
- Težina proizvoda [kg]: 0,06 kg.
| Tip proizvoda | Školski pribor |
| Tip proizvoda (školski pribor) | Pernica |
| Brand | STARPAK |
| Razred | 5.-8. razred O.Š. |
| Spol | Uniseks |
| Motiv | Šarene |
| Visina | 7 cm |
| Duljina | 22 cm |
| Širina | 7 cm |