Školski ruksak, na kotačima, Cerda, 3D MickeyID EK000698941
Školski ruksak, na kotačima, Cerda, 3D MickeyID: EK000698941
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 10% popusta u košarici na ovaj proizvod! Ponuda vrijedi do 07.06.2026. ili do isteka zaliha.
- Cijena
- 25,99 €
-10% u košarici
Školski ruksak s kotačima i 3D Mickey Mouse dizajnom, dimenzija 25 x 31 x 10 cm. Idealno za učenike nižih razreda, s praktičnom teleskopskom ručkom i kot...
Saznaj više
Dostavljamo već od 18.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Školski ruksak s kotačima i 3D Mickey Mouse dizajnom, dimenzija 25 x 31 x 10 cm. Idealno za učenike nižih razreda, s praktičnom teleskopskom ručkom i kotačima za lakše nošenje knjiga i školskog pribora. Veselog i razigranog dizajna, savršen je izbor za ljubitelje Disney likova.
| Tip proizvoda (školski pribor) | Školski ruksaci |
| Brand | Cerda |
| Razred | 1.-4. razred O.Š. |
| Spol | Muški |
| Motiv | Likovi iz crtića |
| Vrsta torbe/ruksaka | S kotačima |
| Volumen | 12.65 l |
| Visina | 31 cm |
| Širina | 10 cm |
| Duljina | 25 cm |
| Težina | 480 g |
| Tip proizvoda | Školski pribor |