Acer Swift 1 Pink NX.GZLEX.00A 14 FHD IPS Intel Pentium N5000 Quad Core 8GB RAM 256GB PCIe NVMe SSD Intel HD 605 Linux laptopID EK000246342
Acer Swift 1 Pink NX.GZLEX.00A 14 FHD IPS Intel Pentium N5000 Quad Core 8GB RAM 256GB PCIe NVMe SSD Intel HD 605 Linux laptopID: EK000246342
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 464,40 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Acer Swift 1 je iznimno tanko, elegantno računalo, a opet dovoljno snažno kako bi zadovoljilo sve Vaše potrebe u pokretu.
Kratke tehničke specifikacije:
Acer Swift 1 Pink SF114-32-P39N, NX.GZLEX.00A, procesor Intel Pentium Quad-Core N5000, 1,10 GHz, RAM 8 GB, ekran 14" FHD IPS (1920x1080), tvrdi disk SSD 256 GB PCIe NVMe, operativni sustav Linux, grafička kartica Intel UHD Graphics 605, 802.11ac, Bluetooth, HDMI, USB 2.0, 2x USB 3.0, USB Type-C 1, težina 1,3 kg, Boja Roza, Metalno kućište, backlit keyboard, fingeprint reader, do 20h trajanje baterije, PCIe NVMe SSD, jamstvo 24 mj. fizičke osobe / 12 mj. pravne osobe
- autonomija baterije do 20h* (trajanje baterije između ostalog ovisi o konfiguraciji proizvoda, postavkama napajanja i potrošnji energije)
- tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem
- potpuno metalno kućište
Kratke tehničke specifikacije:
Acer Swift 1 Pink SF114-32-P39N, NX.GZLEX.00A, procesor Intel Pentium Quad-Core N5000, 1,10 GHz, RAM 8 GB, ekran 14" FHD IPS (1920x1080), tvrdi disk SSD 256 GB PCIe NVMe, operativni sustav Linux, grafička kartica Intel UHD Graphics 605, 802.11ac, Bluetooth, HDMI, USB 2.0, 2x USB 3.0, USB Type-C 1, težina 1,3 kg, Boja Roza, Metalno kućište, backlit keyboard, fingeprint reader, do 20h trajanje baterije, PCIe NVMe SSD, jamstvo 24 mj. fizičke osobe / 12 mj. pravne osobe
|
| Tip proizvoda | Laptop |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Roza |
| Brand | Acer |
| Vrsta namjene laptopa | Ultrabook |
| Zaslon na dodir | Ne |
| Veličina zaslona | 14 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Pentium |
| Model procesora | N5000 |
| Brzina procesora | 1.1 GHz |
| Broj jezgri procesora | 4 |
| RAM memorija | 8 GB |
| Takt memorije | 2133 |
| Tip memorije | DDR4 |
| SSD 1 | 2560 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | Intel |
| Model grafičke kartice | Intel UHD |
| Model grafičkog čipa | Intel UHD Graphics |
| Operativni sustav | Linux |
| Osvjetljena tipkovnica | Da |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 0 |
| USB 2.0 | 1 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.2 | 0 kom |
| USB type C | 1 kom |
| WiFI ugrađen | Da |
| Bluetooth | Da |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Masa | 1.3 kg |
| Ostalo | IPS |
