Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Apple MacBook Pro, mx2e3cr/a, 14, M4 Pro, 24GB, 512GB SSD, Apple Graphics, Silver, laptopID EK000639899
Apple MacBook Pro, mx2e3cr/a, 14, M4 Pro, 24GB, 512GB SSD, Apple Graphics, Silver, laptopID: EK000639899
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Ostvarite 10% popusta i zaštitite svoj novi laptop uz "eKupi spajalicu"!
Sve informacije o promociji pronađite OVDJE.
Pogodnost vrijedi do 31.12.2026. u 23:59h ili do isteka zaliha.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 2.645,00 €
Jamstvo: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
+2 god. jamstva (Oslobođeno PDV čl.40.,st.1. Zakona) za vrijednost laptopa od 1.992,04€ - 2.988,05€
81,11 €
|
MacBook Pro 

Značajke.









| Tip proizvoda | Laptop |
| Jamstvo | 1 god |
| Boja | Srebrna |
| Brand | Apple |
| Vrsta namjene laptopa | Poslovni |
| Zaslon na dodir | Ne |
| Veličina zaslona | 14 " |
| Rezolucija ekrana | 3024 x 1964 |
| Brand procesora | Apple |
| Serija procesora | M4 Pro |
| Broj jezgri procesora | 12 |
| RAM memorija | 24 GB |
| SSD 1 | 512 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Model grafičke kartice | Apple Graphics |
| Model grafičkog čipa | Apple Graphics |
| Operativni sustav | MacOs |
| Osvjetljena tipkovnica | Da |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 0 |
| USB 2.0 | 0 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.2 | 0 kom |
| USB type C | 3 kom |
| Bluetooth | Da |
| Masa | 1.6 kg |
| Ostalo | 12MP 1080p FaceTime kamera, 3x Thunderbolt 5 (USB-C)port, 1x MagSafe 3, utor za SDXC karticu, 3.5 mm priključak za slušalice, Magic Keyboard sa Touch ID, Hrvatska tipkovnica |

