Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
ASUS ProArt P16 H7606WP-ME011X, 90NB15K1-M000B0, AMD Ryzen AI 9 HX 370, 64GB RAM, 2TB SSD, nVidia GeForce RTX 5070, Windows 11 Pro, laptopID EK000724974
ASUS ProArt P16 H7606WP-ME011X, 90NB15K1-M000B0, AMD Ryzen AI 9 HX 370, 64GB RAM, 2TB SSD, nVidia GeForce RTX 5070, Windows 11 Pro, laptopID: EK000724974
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Ostvarite 10% popusta i zaštitite svoj novi laptop uz "eKupi spajalicu"!
Sve informacije o promociji pronađite OVDJE.
Pogodnost vrijedi do 31.12.2026. u 23:59h ili do isteka zaliha.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 3.699,00 €
- Cijena
- 3.549,00 €
ASUS ProArt H7606WP-ME011X AMD Ryzen AI 9 HX 370 16inch OLED WQUXGA 64GB LPDDR5X 2x2TB PCIe SSD RTX 5070 8GB
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
ASUS Perfect Warranty
Uz kupnju odabranih ASUS prijenosnih računala iz serija Vivobook, Zenbook, ProArt, TUF i ROG do 31.12.2026., ostvarujete pravo na ASUS Perfect Warranty – prošireno jamstvo koje pruža dodatnu sigurnost u slučaju nezgoda tijekom korištenja. Ova
pogodnost uključuje zaštitu od slučajnog pada, prolijevanja te fizičkog oštećenja uređaja, bez dodatnih troškova za korisnika.
Registrirajte svoj proizvod unutar 90 dana od kupnje putem ASUS portala za registraciju i uživajte u bezbrižnom korištenju svojeg laptopa, jer ASUS Perfect Warranty pokriva situacije koje nisu obuhvaćene standardnim jamstvom.
ASUS ProArt H7606WP-ME011X AMD Ryzen AI 9 HX 370 16inch OLED WQUXGA 64GB LPDDR5X 2x2TB PCIe SSD RTX 5070 8GB
| Tip proizvoda | Laptop |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Asus |
| Copilot PC | Da |
| Vrsta namjene laptopa | Poslovni |
| Zaslon na dodir | Da |
| Veličina zaslona | 16 " |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2400 |
| Brand procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 9 |
| Model procesora | HX 370 |
| Brzina procesora | 2 GHz |
| Broj jezgri procesora | 12 |
| RAM memorija | 64 GB |
| SSD 1 | 2048 GB |
| Zasebna grafička kartica | Da |
| Vrsta grafičke kartice | nVidia |
| Model grafičke kartice | GeForce RTX 5070 |
| Model grafičkog čipa | GeForce RTX 5070 |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro |
| Osvjetljena tipkovnica | Da |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 0 |
| USB 2.0 | 0 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.2 | 3 kom |
| USB type C | 1 kom |
| WiFI ugrađen | Da |
| Bluetooth | Da |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Masa | 1.85 kg |
| Ostalo | Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2, Bluetooth 5.4, SGS Eye Care Display, US MIL-STD 810H military-grade standard, ProArt P16 |