ASUS Zenbook DUO UX8406MA-PZ051W, 90NB12U1-M00EV0, 14 3K OLED Touchscreen 120Hz 400nits, Intel Core Ultra 9 185H, 32GB RAM, 2TB PCIe NVMe SSD, Intel Arc Graphics, Windows 11 Home, laptopID EK000585253
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Ostvarite 10% popusta i zaštitite svoj novi laptop uz "eKupi spajalicu"!
Sve informacije o promociji pronađite OVDJE.
Pogodnost vrijedi do 31.12.2026. u 23:59h ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 2.599,00 €
- Cijena
- 2.589,00 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Kratke tehničke specifikacije:
Asus Zenbook DUO UX8406MA-PZ051W, procesor Intel Core Ultra 9 185H, od 2,30 GHz do 5,10 GHz, Core 16, radna memorija 32GB LPDDR5X, ekran 14" 3K OLED Touchscreen (2880x1800) 120Hz 400nits Glossy 100% DCI-P3, 2TB PCIe NVMe SSD, operativni sustav Windows 11 Home, grafička kartica Intel Arc Graphics, Magnezij-Aluminijsko kućište, US MIL-STD 810H military standard, tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem, FullHD web camera, 802.11ax, Bluetooth 5.3, 1x USB 3.2 Type-A, 2x Thunderbolt 4, HDMI 2.1, masa 1,65 kg, boja tamnosiva, jamstvo 2 godine, u pakiranju dolazi zaštitna navlaka te Stylus ASUS Pen olovka
|
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Tamno Siva |
| Brand | Asus |
| Vrsta namjene laptopa | Ultrabook |
| Zaslon na dodir | Da |
| Veličina zaslona | 14 " |
| Rezolucija ekrana | 2880 x 1800 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Ultra 9 |
| Model procesora | 185H |
| Brzina procesora | 2.3 GHz |
| Broj jezgri procesora | 16 |
| RAM memorija | 32 GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| SSD 1 | 2048 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | Intel |
| Model grafičke kartice | Intel Arc Graphics |
| Model grafičkog čipa | Intel Arc Graphics |
| Operativni sustav | Windows 11 Home |
| Osvjetljena tipkovnica | Da |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 0 |
| USB 2.0 | 0 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.2 | 1 kom |
| USB type C | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Masa | 1.65 kg |
| Ostalo | 3K OLED Touchscreen 120Hz 400nits Glossy ekran, Magnezij-Aluminijsko kućište, US MIL-STD 810H military standard, FullHD web kamera, u pakiranju dolazi zaštitna navlaka te Stylus Asus Pen olovka |
