Acer Predator Helios Neo 14, NH.QRPEX.001, 14.5" WQXGA+ IPS 165Hz, Intel Core Ultra 7 155H, 16GB RAM, 1TB SSD, nVidia GeForce RTX 4060, Windows 11 Home, laptopID EK000634344
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Ostvarite 10% popusta i zaštitite svoj novi laptop uz "eKupi spajalicu"!
Sve informacije o promociji pronađite OVDJE.
Pogodnost vrijedi do 31.12.2026. u 23:59h ili do isteka zaliha.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 2.387,00 €
- Cijena
- 1.999,00 €
Jamstvo: 4 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Kratke tehničke karakteristike:
Acer Predator Helios Neo 14, PHN14-51-77YU, NH.QRPEX.001, procesor Intel Core Ultra 7 155H, od 1,40 GHz do 4,80 GHz, Core 16, radna memorija 16GB LPDDR5x, ekran 14,5" WQXGA+ IPS 165Hz (3072x1920), 100% sRGB, Anti-Glare, 1TB PCIe NVMe SSD, operativni sustav Windows 11 Home, grafička kartica NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB GDDR6, tipkovnica s RGB pozadinskim osvjetljenjem, čitač memorijskih microSD kartica, FullHD web kamera, stereo zvučnici, DTS X: Ultra Audio, 802.11ax, Bluetooth 5.3, 2x USB 3.2, 1x USB 3.2 Type-C, 1x Thunderbolt 4, 1x HDMI 2.1, masa 1,90 kg, boja crna, jamstvo 4 godine
|
| Tip proizvoda | Laptop |
| Jamstvo | 4 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Acer |
| Vrsta namjene laptopa | Gaming |
| Zaslon na dodir | Ne |
| Veličina zaslona | 14.5 " |
| Rezolucija ekrana | 3072 x 1920 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Ultra 7 |
| Model procesora | 155H |
| Brzina procesora | 1.4 GHz |
| Broj jezgri procesora | 16 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Tip memorije | DDR5X |
| SSD 1 | 1024 GB |
| Zasebna grafička kartica | Da |
| Vrsta grafičke kartice | nVidia |
| Model grafičke kartice | NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB GDDR6 |
| Model grafičkog čipa | GeForce RTX 4060 |
| Operativni sustav | Windows 11 Home |
| Osvjetljena tipkovnica | Da |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 0 |
| USB 2.0 | 0 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.2 | 2 kom |
| USB type C | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Masa | 1.9 kg |
| Ostalo | WQXGA+ IPS 165Hz, 100% sRGB ekran, čitač memorijskih microSD kartica, FullHD web kamera, stereo zvučnici, DTS X: Ultra Audio, jamstvo 4 godine |