Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Vanjski SSD disk Samsung 1TB Portable T7 Touch Black EUID EK000388145
Vanjski SSD disk Samsung 1TB Portable T7 Touch Black EUID: EK000388145
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 159,95 €
Vanjski SSD 1TB SAM Portable T7 Touch Black EU,
Saznaj više
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Vanjski SSD 1TB SAM Portable T7 Touch Black EU,
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Samsung |
| Kapacitet | 1000 GB |
| Format | 1.8 inch |
| Sučelje | USB 3.2 + USB Type C |
| Napajanje | USB |
| Tip tvrdog diska | SSD |
| Masa | 25 g |
| Dubina | 50 mm |
| Visina | 125 mm |
| Širina | 100 mm |