Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Vanjski SSD Transcend ESD420 Type-C Magnetic design 2TB, TS2TESD420CID EK000757048
Vanjski SSD Transcend ESD420 Type-C Magnetic design 2TB, TS2TESD420CID: EK000757048
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 209,90 €
- Cijena
- 189,90 €
SSD EXT 2TB, Sučelje USB Type-C, 3D NAND, Brzina čitanja do 2.000 Mb/s, Brzina zapisivanja do 2.000 Mb/s, Software Transcend Elite Data Mngmt SW, Iron Gray
Saznaj više
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
SSD EXT 2TB, Sučelje USB Type-C, 3D NAND, Brzina čitanja do 2.000 Mb/s, Brzina zapisivanja do 2.000 Mb/s, Software Transcend Elite Data Mngmt SW, Iron Gray
| Tip proizvoda | Externi hard disk |
| Jamstvo | 5 god |
| Boja | Tamno Siva |
| Brand | Transcend |
| Kapacitet | 2048 GB |
| Format | M.2 |
| Sučelje | USB Type C |
| Napajanje | USB |
| Tip tvrdog diska | SSD |
| Masa | 48 g |
| Dubina | 10 mm |
| Visina | 69.5 mm |
| Širina | 63 mm |