Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Vanjski tvrdi disk ADATA Classic HV300 2TB BijelaID EK000255808
Vanjski tvrdi disk ADATA Classic HV300 2TB BijelaID: EK000255808
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici na ovaj proizvod! Ponuda vrijedi do 31.05.2026. ili do isteka zaliha.
DINERS POGODNOST: Plati Diners Club karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta!
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 119,90 €
-10% uz Diners Club 💳
Prijenosni disk Adata HV300 2TB White, USB 3.1, dostupan je u raznim životopisnim bojama (crvena, crna, bijela i plava) debljine od samo 10,3 mm*
Saznaj više
Dostavljamo već od 14.05.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Prijenosni disk Adata HV300 2TB White, USB 3.1, dostupan je u raznim životopisnim bojama (crvena, crna, bijela i plava) debljine od samo 10,3 mm*
Kompletnu ADATA ponudu možete vidjeti ovdje.
| Tip proizvoda | Externi hard disk |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Bijela |
| Brand | ADATA |
| Kapacitet | 2000 GB |
| Format | 2.5 inch |
| Sučelje | USB 3.1 |
| Napajanje | USB |
| Tip tvrdog diska | HDD |
| Masa | 140 g |
| Dubina | 126 mm |
| Visina | 10.3 mm |
| Širina | 80.5 mm |