Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Vanjski tvrdi disk Transcend StoreJet 25H3P 2TBID EK000267859
Vanjski tvrdi disk Transcend StoreJet 25H3P 2TBID: EK000267859
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 152,60 €
Transcendov eksterni disk StoreJet 25H3 kombinira izvrsne performanse USB 3.1, kapacitet od čak 2TB u 2.5“ kućištu i trostruku zaštitu od udaraca koja zadovoljava drop test standarde američke vojske!
Saznaj više
Dostavljamo već od 14.05.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Transcendov eksterni disk StoreJet 25H3 kombinira izvrsne performanse USB 3.1, kapacitet od čak 2TB u 2.5“ kućištu i trostruku zaštitu od udaraca koja zadovoljava drop test standarde američke vojske!
| Tip proizvoda | Externi hard disk |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Crno/Ljubičasta |
| Brand | Transcend |
| Kapacitet | 2000 GB |
| Format | 2.5 inch |
| Sučelje | USB 3.1 |
| Napajanje | USB |
| Tip tvrdog diska | HDD |
| Masa | 191 g |
| Dubina | 80.8 mm |
| Visina | 16.3 mm |
| Širina | 131.8 mm |