Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Asus Rog Swift PG27UCDM 27", OLED 4K, 240Hz, 2xHDMI, DisplayPort, USB-C, USB 3.2ID EK000784818
Asus Rog Swift PG27UCDM 27", OLED 4K, 240Hz, 2xHDMI, DisplayPort, USB-C, USB 3.2ID: EK000784818
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.549,90 €
- Cijena
- 1.489,90 €
Dostavljamo već od 01.06.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe





| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Asus |
| Pivot | Da |
| Namjena monitora | Gaming |
| Veličina zaslona | 26.5 " |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Tip rezolucije | 4K/UHD |
| Panel | OLED 4K UHD |
| Osvježavanje slike [Hz] | 240 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 0.03 ms |
| Zvučnici | Ne |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 450 cd/m2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 3840 x 2160 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| VGA | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |