Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Dell 24" office monitor S2425H, Full HD, 100Hz, IPSID EK000610033
Dell 24" office monitor S2425H, Full HD, 100Hz, IPSID: EK000610033
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 115,00 €
- Cijena
- 110,90 €
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
105,35 €
Monitor Dell 24 - S2425H 23,8-inčni FHD monitor koji optimizira udobnost za oči i nudi impresivne vizua...
Saznaj više
Dostavljamo već od 29.05.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Monitor Dell 24 - S2425H
23,8-inčni FHD monitor koji optimizira udobnost za oči i nudi impresivne vizualne prikaze s izvanrednom akustikom u dizajnu nadahnutom stilom života.
Tehničke specifikacije
| Tip panela | IPS W-LED-backlit Anti-glare LCD |
| Veličina | 24" |
| Rezolucija | 1920x1080@100Hz |
| Omjer stranica | 16:9 |
| Veličina piksela | 0.2745 mm x 0.2745 mm |
| Vrijeme odziva | 8 ms (Normal mode), 5 ms (Fast mode), 4 ms (Extreme mode) |
| Podrška za boje | 16.7M colors |
| Raspon boja | 99% sRGB |
| Maksimalni kut gledanja | 178°/178° |
| Svjetlina | 250 cd/m2 (typical) |
| Kontrast | 1,500:1 (typical) |
| Povezivost | 2x HDMI (HDCP 1.4) (Supports up to FHD 1920 x 1080 100Hz, as per specified in HDMI 1.4) |
| Značajke | Integrirani zvučnici 2 x 5W |
| Postolje | Nagib (5°/+21°) |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Bijelo/Srebrna |
| Brand | Dell |
| Pivot | Ne |
| Namjena monitora | Office |
| Veličina zaslona | 23.8 " |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Tip rezolucije | Full HD |
| Panel | IPS |
| Osvježavanje slike [Hz] | 100 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 8 ms |
| Zvučnici | Da |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 250 cd/m2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 1920 x 1080 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| VGA | Ne |
| DisplayPort | Ne |
| Broj DisplayPort | 0 kom |
| Ostalo | HDMI kabel, Arsenic-free glass, VESA 100x100 |