IIYAMA monitor XCB4594DQSN-B1, 45", VA, DQHD, 165Hz, 0.8ms, HDMI, DP, USB-C, zvučnici, zakrivljeniID EK000620501
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 937,00 €
Dostavljamo već od 21.05.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
IIYAMA Monitor LED XCB4594DQSN-B1 45’’ Dual QHD VA panel with KVM switch, USB-C 90W dock and RJ45 5120 x 1440 @165Hz 32:9 450 cd/m² 3000:1 0.8ms height, tilt HDMI DP USB-C RJ45 Hub
ProLite XCB4594DQSN-B1
45'' Dvostruki QHD VA panel s KVM prekidačem, USB-C priključkom i RJ45 (LAN) i postoljem podesivim po visini
XCB4594DQSN ima 1500R zakrivljeni VA panel s brzinom osvježavanja od 165 Hz, MPRT od 0,8 ms i rezolucijom 5120x1440 (DQHD) za vrhunsku kvalitetu slike. KVM sklopka omogućuje povezivanje više računala kojima se može upravljati preko jedne konzole (monitor, tipkovnica, miš). USB-C priključna stanica pojednostavljuje postavljanje jednim kabelom za prijenos signala prijenosnog računala, napajanje i punjenje. Spajanje na Internet putem LAN-a automatski povezuje vaše prijenosno računalo s mrežom. VA ploča osigurava široke kutove gledanja i živopisne boje, a zakrivljenost 1500R smanjuje naprezanje očiju za živopisno i potpuno impresivno iskustvo igranja. Dvostruka QHD rezolucija pruža oštre slike, a stalak podesiv po visini dodaje udobno i vrlo ergonomsko iskustvo.

DQHD
Ultraširoki 32:9 monitori s DQHD 5120x1440 rezolucijom, koji se također naziva dual QHD, daju slike oštre kao žilet. Omogućuju podjelu radnog prostora u više prozora i istovremeno otvaranje svih potrebnih dokumenata.

ZAKRIVLJENI DIZAJN 1500R
Zakrivljenost zaslona od 1500R smanjuje naprezanje vaših očiju dok pruža realistično iskustvo gledanja. Omogućuje sveobuhvatan i prirodniji kut gledanja nego što ćete imati s ravnim monitorima poredanim jedan do drugog. Rezultat je sveobuhvatnije iskustvo koje povećava produktivnost i fokus bilo da se radi o poslu, igricama, zabavi, uređivanju ili više.

USB-C priključna stanica
Podnožje vam omogućuje povezivanje prijenosnog računala s jednim kabelom na monitor kako biste bili sigurni da je napunjen i povezan na žičanu mrežu te da se signal s prijenosnog računala šalje na monitor. S dodatnim USB priključcima, vaš miš, tipkovnica ili web kamera također se mogu spojiti na monitor. Sve zahvaljujući jednom kabelu koji povezuje vaše prijenosno računalo* s USB C priključkom u monitoru.
*Funkcije se razlikuju ovisno o USB-C podršci vašeg prijenosnog računala.

KVM PREKIDAČ
Posjedovanje monitora s KVM prekidačem omogućuje vam dijeljenje uređaja povezanih putem USB-a na vaš monitor s dva različita računala. Samo promijenite ulaz signala u OSD izborniku monitora i vaša tipkovnica, miš i web kamera prebacit će se s vašeg radnog prijenosnog računala na vaše računalo za igre.
Specifikacije
| Dizajn | 3 strane bez obruba |
| Dijagonalno | 44,5", 113 cm |
| Ploča | VA, mat finiš |
| Zakrivljena | 1500R |
| Izvorna razlučivost | 5120 x 1440 @ 165 Hz (7,4 megapiksela DQHD) |
| Omjer slike | 32:9 |
| Svjetlina ploče | 450 cd/m² |
| Statički kontrast | 3000:1 |
| Napredni kontrast | 80M:1 |
| Vrijeme odziva (MPRT) | 0,8 ms |
| Zona gledanja | horizontalno/vertikalno: 178°/178°, desno/lijevo: 89°/89°, gore/dolje: 89°/89° |
| Podrška za boje | 16,7 milijuna 8 bita (sRGB: 100%; NTSC: 80%) |
| Horizontalna sinkronizacija | 30 - 260 kHz |
| Vidljivo područje Š x V | 1087,5 x 305,9 mm, 42,8 x 12" |
| Korak piksela | 0,212 mm |
| Boja | mat, crna |
| Ulaz signala | HDMI x2 (v.2.1) |
| DisplayPort | x1 (v.1.4) |
| USB-C | x1 (isporuka snage 90 W) |
| USB HUB | x3 (v.3.2 (Gen 1, 5Gbit; DC5V, 900mA)) |
| USB-C DOCK | x1 (isporuka snage 90 W, LAN, USB v. 3.2 (1. generacija, 5 Gbit)) |
| HDCP | Da |
| Priključak za slušalice | Da |
| RJ45 (LAN) | x1 |
| Tip proizvoda | Monitori |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Iiyama |
| Veličina zaslona | 45 " |
| Vrsta ekrana | Zakrivljeni |
| Tip rezolucije | DQHD |
| Panel | VA |
| Osvježavanje slike [Hz] | 165 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 0.8 ms |
| Zvučnici | Da |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 250 cd/m2 |
| Omjer slike | 32:9 |
| Maksimalna rezolucija | 5120 x 1440 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |
| Ostalo | 100 x 100mm, 200 x 100mm, USB HUB x3 (v.3.2 (Gen 1, 5Gbit; DC5V, 900mA)), USB-C DOCK x1 (Power delivery 90W, LAN, USB v. 3.2 (Gen 1, 5Gbit)) |