Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
MSI monitor MAG 274QRFW X32, 27" IPS, WQHD, 320Hz, 0.03ms, HDMI, DP, pivotID EK000789199
MSI monitor MAG 274QRFW X32, 27" IPS, WQHD, 320Hz, 0.03ms, HDMI, DP, pivotID: EK000789199
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 379,90 €
Dostavljamo već od 27.05.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
- Rapid IPS panel – omogućuje brzo 1 ms GtG vrijeme odziva te optimizira boje i svjetlinu zaslona.
- WQHD visoka rezolucija – igre izgledaju još bolje uz prikaz više detalja.
- Rapid Boost (180 Hz + 1 ms) – doživi glatko igranje uz iznimno brzo osvježenje i vrijeme odziva, što daje prednost u brzim igrama.
- Adaptive-Sync tehnologija – igraj bez pucanja slike, zastajkivanja i uz fluidnu izvedbu.
- VESA DisplayHDR 400 – zapanjujući vizuali uz najtraženiji HDR standard.
- Podesivi stalak – jednostavno promijeni položaj monitora za maksimalnu ergonomiju.
- Less Blue Light Pro – hardversko rješenje koje smanjuje emisiju svjetla u plavo-ljubičastom području spektra (valna duljina 415 do 455 nm).
| Veličina panela | 27" (69 cm) |
|---|---|
| Aktivno područje prikaza (mm) | 596.736 (Š) x 335.664 (V) |
| Zakrivljenost | Ravan |
| Tip panela | Rapid IPS |
| Rezolucija panela | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Veličina piksela (Š x V) | 0.2331 (Š) x 0.2331 (V) |
| Omjer stranica | 16:9 |
| Svjetlina (nita) | 400 (Tip.) |
| Kontrast | 1000:1 (Tip.) |
| DCR | 100000000:1 |
| Signalna frekvencija | 64.56~266.4 KHz (H) / 48~180 Hz (V) |
| Aktivni raspon | 48~180 Hz |
| Osvježenje | 180 Hz |
| Vrijeme odziva | 1 ms (GtG) |
| Adaptive Sync | AMD FreeSync™ |
| HDR podrška | VESA DisplayHDR 400 |
| Video priključci | |
| DisplayPort | 1 x DisplayPort (1.4a) |
| HDMI | 2 x HDMI™ (2.0b) |
| USB priključci | |
| USB | N/A |
| Audio | |
| Izlaz za slušalice | 1 x Headphone Out |
| Kutevi gledanja | 178° (H) / 178° (V) |
| Adobe RGB / DCI-P3 / sRGB | 93% / 95% / 123% |
| Tip proizvoda | Monitori |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Bijela |
| Brand | MSI |
| Pivot | Da |
| Namjena monitora | Gaming |
| Veličina zaslona | 27 " |
| Tip rezolucije | WQHD |
| Panel | IPS |
| Osvježavanje slike [Hz] | 180 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 1 ms |
| Zvučnici | Ne |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 400 cd/m2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| VGA | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |
| Ostalo | Adaptive-Sync, VESA DisplayHDR 400, Anti-glare, PIP/PBP, Frameless Design |